استخر پیش ساخته

استفاده به عنوان “استخر پیش ساخته پرورش ماهی” یکی از کاربردهایی است که می توانید از این محصولات داشته باشید. افراد زیادی در سرتاسر جهان هستند که برای پرورش و نگهداری انواع ماهی ها از این روش استفاده می کنند. مقایسه هزینه تمام شده برای پرورش ماهی به روش استخر بتنی و استخر پیش ساخته، به سادگی مزایای مالیِ این روش را برای ما روشن خواهد کرد.

جاروی استخری

برای شروع کار با جاروی استخری، ابتدا سر جارو را با اتصالات مخصوص به پمپ جارو وصل کنید. پمپ را هواگیری کنید و سپس شروع به کار نمایید. جارو کردن استخر را از قسمت عمیق استخر شروع کنید. بهتر است هنگام جارو زدن استخر پمپ تصفیه استخر را خاموش کنید تا بتوانید ذرات و آلودگیهای آب را بهتر ببینید. آب استخر را اندازه گیری کنید تا از لبه اسکیمر پایین تر نباشد. آب جمع آوری شده را توسط دستگاه به سمت فیلتر استخر هدایت کنید تا پس از تصفیه به استخر بازگردانده شود.این کار باعث جلوگیری از هدر رفت آب و صرفه جویی در مصرف آب و همچنین کاهش آب استخر را جبران می کند.

دستگاه درام فیلتر

مروزه با پیشرفت علم و فناوری محصولات بسیاری در زمینه صنایع مختلف تولید و عرضه می شوند. در زمینه شیلات و پرورش ماهی نیز موارد بسیاری وجود دارد که دستگاه درام فیلتر یکی از آنهاست و به دلیل کاربرد خاص و منحصر به فردی که دارد مورد تقاضای افراد بسیاری بوده و بازار فروش آن بسیار داغ است.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
دستگاه های هواده-سفارشیموجودتماس بگیرید
دستگاه درام فیلتر-سفارشیموجودتماس بگیرید
جاروی استخری-سفارشیموجودتماس بگیرید
استخرهای پیش ساخته-سفارشیموجودتماس بگیرید

درباره ما :

شرکت فارود صنعت یکی از شرکت های فعال در زمینه تولید و فروش تجهیزات پرورش ماهی و میگو و همچنین تامین نهاده های پرورش ماهی در کشور میباشد. گروه تولیدی فارود صنعت با بهره گیری از علم روز تولید و فروش فعالیت خود را در ابتدا بصورت محدود آغاز نمود و در ادامه کار با بهره مندی از نیروهای متخصص و با تجربه توانست حوزه فعالیت خود را در کشور گسترش دهد.

کارشناس فروش شرکت فارود صنعت

سامان اسفندیار

Call Now Buttonتماس بگیرید